lata 1997-2018

Historia firmy Mal - Pol

Jesteśmy drukarnią specjalizująca się w druku wąsko-wstęgowym na różnych podłożach, w technologii fleksograficznej i cyfrowej. Od 21 lat rozbudowujemy naszą firmę, min. rozszerzając park maszynowy, tworząc profesjonalne studio graficzne, własną przygotowalnie, system proofingu cyfrowego, a także wprowadzając nowe rozwiązania systemowe i zdobywając kolejne ważne doświadczenia.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku usług poligraficznych oraz profesjonalizmowi naszych pracowników, jesteśmy wiodącym producentem i jednym z liderów innowacyjności na polskim rynku.

 • Dział handlowy i obsługa klienta.

  Kompleksowa opieka nad Klientem.

 • Dział kreatywny i studio graficzne

  Tworzy zespół kreatywnych Grafików i doświadczonych operator DTP.

 • Przygotowalnia i proof cyfrowy

  Posiadamy własną cyfrową przygotowalnię form fotopolimerowych, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt.

 • Park maszynowy

  W skład którego wchodzą maszyny do druku fleksograficznego i cyfrowego, a także maszyny konfekcjonujące.

 • Kontrola jakości i pakowanie

  Stanowi wyszkolony zespół, wyposażony w specjalistyczne urządzenia.

 • Transport i logistyka

  Współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi, aby spełniać oczekiwania naszych klientów.

ponad
21
lat doświadczenia
100
pracowników
3000
GB projektów
600
klientów

Najwyższa jakość usług.

Nasza firma kładzie szczególny nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług. Działania podnoszące tę wartość podejmowane są w celu zaspokojenia wzrastających i ściśle określonych oczekiwań klientów działających zarówno na rynkach krajowych jak i zagranicznych.

 • w 2012 r firma Mal-Pol otrzymała certyfikat ISO 9001:2008 w ramach wprowadzonego systemu zarządzania jakością w drukarni. 
 • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia z zakresu zarządzania jakością

Uważamy, że dobrze zbilansowana „Polityka Jakości” to również dokonywanie zakupów u starannie dobranych dostawców, zapewniających wysoką jakość produktów, niezmienne parametry techniczne surowców z których korzystamy.

Współpracujemy z liderami swoich segmentów, zarówno w zakresie surowcowym jak i maszynowym, gwarantując swoim klientom obecnie najlepsze dostępne na rynku rozwiązania.

Nagrody i wyróżnienia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.