Szybka realizacja bez dodatkowych kosztów.

Druk cyfrowy

Maszyna cyfrowa HP 6800 daje m.in. możliwości: zadruk różnorodnych podłoży, krótkie serie, personalizacja (możliwość wprowadzenia zmiennych danych), finishing. Brak konieczności przygotowania formy drukowej, znacząco wpływa na obniżenie kosztów przygotowalni w tej technologii. Druk cyfrowy jest zalecany przy małych i bardzo małych nakładach.

Nasza firma kładzie szczególny nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług. Aby nadać unikatowy charakter produktom, stosujemy różnorodne uszlachetnienia druku. Jest to szeroki wachlarz procesów technologicznych, dzięki którym produkty nabierają dodatkowych walorów oraz prestiżu, a jednocześnie zabezpieczają wydruk.

Dzięki kombinacji różnych uszlachetnień możemy stworzyć produkt, który będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Uszlachetnienie druku cyfrowego.

Aby nadać unikatowy charakter produktom stosujemy różnorodne uszlachetnienia druku.

  • Laminowanie

    Wykończenie folią matową lub błyszczącą, nie tylko chroni, ale także nadaje unikatowy efekt końcowy.

  • Lakierowanie UV / Wybiórczo

    Podobnie zastosowanie jak w przypadku foliowania, w odróżnieniu od foli lakier możemy zastosować całościowo lub wybiórczo.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.