Oferujemy nadruk na różnorodnych podłożach.

Druk fleksograficzny

Druk fleksograficzny - technologia druku z wykorzystaniem elastycznych form drukowych. Jeśli chodzi o możliwości zadruku różnych podłoży, jest to najbardziej uniwersalna technika druku. Ze względu na niższe koszty, fleksografia stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznych technik takich jak np. offset czy rotograwiura. Co więcej dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii dorównuje im jakością. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku niskich, jak i wysokich nakładów.

Nasza firma kładzie szczególny nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług. Aby nadać unikatowy charakter produktom, stosujemy różnorodne uszlachetnienia druku. Jest to szeroki wachlarz procesów technologicznych, dzięki którym produkty nabierają dodatkowych walorów oraz prestiżu, a jednocześnie zabezpieczają wydruk.

Dzięki kombinacji różnych uszlachetnień możemy stworzyć produkt, który będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Uszlachetnienie druku flexo.

Aby nadać unikatowy charakter produktom stosujemy różnorodne uszlachetnienia druku.

 • Hot i cold stamping

  Uszlachetnianie zadruku podłoża za pomocą foli metalizowanej dostępnej z palety barw. Dodatkowo, w celu uzyskania kolorów metalizowanych, można zastosować nadruk dowolnej barwy na stamping.

 • Laminowanie

  Wykończenie folią matową lub błyszczącą, nie tylko chroni, ale także nadaje unikatowy efekt końcowy.

 • Lakierowanie UV

  Podobne zastosowanie jak w przypadku foliowania. W odróżnieniu od foli, lakier matowy i błyszczący, możemy zastosować całościowo lub wybiórczo.

 • Sitodruk

  Sitodruk daje możliwość zastosowania grubej warstwy farby, wyczuwalnej pod palcem, co nadaje dodatkowego efektu. Sitodruk pozwala na nadruk kolejnych warst flekso, alfabetu Breil’a, a także zastosowanie puchnących lakierów.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.